Vedúci výroby - Bánovce nad Bebravou (Ref. č.: B2)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fix - od 900,-€ brutto - (podľa pracovných skúseností, možná dohoda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny
Vedenie menšieho tímu zamestnancov (3 - 4 podriadení)
Motivácia pracovného výkonu tímu zamestnancov
Kontrola a evidovanie dochádzky
Denný reporting, štatistiky
Kontrola dodržiavania technologických postupov
Aktívna participácia vo výrobnom procese - obsluha lisov, obsluha brúsky, obsluha ručných a automatických strojov pre výrobu elektrotechnických komponentov (pre elektrické stĺpy, zásuvky atď.)

Zabezpečenie odborného vzdelávania
Priestor na sebarealizáciu a a rozvoj
Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie s možnosťou zaujímavého rastu mzdy
Starostlivosť a podpora zamestnávateľa

V prípade, že Vás ponuka zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0948 950 975 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.30 hod, alebo nám zašlite životopis na mail [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou komponentov pre elektrotechnické odvetvie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Technická zdatnosť a prax v odbore Strojárstvo minimálne 5 rokov
Prax pri vedení zamestnancov výhodou
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť, precíznosť a aktivita v práci
Technické a logické myslenie

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Zámocká 30
81101 Bratislava

Kontakt

ID: 3558511   Dátum zverejnenia: 3.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix - od 900,-€ brutto - (podľa pracovných skúseností, možná dohoda)