Elektrikár - Údržbár (s ubytovaním)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda od 3,53 - 6,58 €/h (vrátane príplatku za sťažené prostredie) (priemerná mzda vo výrobe) - 1264 €. plus ostatné príplatky, prémie, bonusy, 13. a 14, plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení
- modifikácia a rekonštrukcia strojov,
- overovanie a prípadné nastavenie geometrie strojov
- plnenie plánu údržby na zverenom pracovisku,
- preventívna údržba podľa postupu (TPM)

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú už po 6 mesiacoch
- nočný a víkendový príplatok nad rámec Zákonníka práce
- dovolenkový a vianočný bonus
- dochádzkový bonus
- mzda sa pravidelne prehodnocuje
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program zameraný na podporu zdravia a športu, rodiny a detí
- vernostné bonusy
- 3. pilier DDS
- čistenie pracovných odevov

Túžite po stabilnej práci v medzinárodnej spoločnosti, istote práce na pracovnom trhu, neustálom zlepšovaní seba a svojich kvalít, po podpore zamestnávateľa ? Ak áno, spoločnosť pre ktorú obsadzujeme pozíciu je pre Vás ako stvorená.
V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.30 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu, ktorý sa zaoberá výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení. Je lídrom na trhu v oblasti nie len výroby, ale aj starostlivosti o svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Elektrotechnik na riadenie činnosti a prevádzky podľa § 22 vyhl. 508/2009 Z.z. v znení neskorších zmien a doplnkov.
Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3477136  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 3,53 - 6,58 €/h (vrátane príplatku za sťažené prostredie) (priemerná mzda vo výrobe) - 1264 €. plus ostatné príplatky, prémie, bonusy, 13. a 14, plat.