Skladník/Skladníčka - Horný Hričov

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
ihneď
600€/fix + 180€ variabilná zložka + 30€ dochádzkový bonus + 40€ príplatok (za chladený sklad) + ostatné zákonné príplatky (od 810€ mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie tovaru v sklade potravín
Jazda a práca na elektrickom nízkozdvižnom vozíku - NZV
Práca so skenerom
Manipulačné práce v sklade
Dvojzmenná prevádzka
Ukladanie tovaru na palety

Zaujímavé platové ohodnotenie
Zabezpečíme vybavenie preukazu na vedenie a obsluhu motorových vozíkov
Dlhodobá forma spolupráce
Nadštandardné príplatky za prácu v chlade (iba ak budete pracovať v chlade) ďalšie príplatky v zmysle zákona.
Možnosť ubytovania priamo v objekte spoločnosti
Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
Starostlivosť a podpora zamestnávateľa

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.00 hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Manuálna zručnosť
- Logické myslenie
- Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3470303  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€/fix + 180€ variabilná zložka + 30€ dochádzkový bonus + 40€ príplatok (za chladený sklad) + ostatné zákonné príplatky (od 810€ mesačne)