Finančný účtovník

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
min. 950€, v závislosti od kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava platieb
- Registrácia odberateľských faktúr
- Účtovanie dodávateľských faktúr
- Zúčtovanie bankových výpisov a pokladničných dokladov
- Zúčtovanie interných dokladov, cestovných príkazov, stravných lístkov, záloh ap.
- Sledovanie záväzkov a pohľadávok, komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v prípade oneskorených úhrad
- Sledovanie daňových a nedaňových výdavkov
- Príprava daňového priznania pre daň z pridanej hodnoty
- Interné kontroly podľa zadefinovaného mechanizmu
- Reporting súvisiaci s uvedenými aktivitami

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program zameraný na podporu zdravia a športu, rodinu a deti
- mesačná pohyblivá zložka mzdy
- dovolenkový a vianočný bonus
- dochádzkový bonus
- mzda sa pravidelne prehodnocuje
- 3. pilier DDS

Túžite po stabilnej práci, pravidelnom príjme a bonusoch, ktorých získanie bude závisieť iba na Vás? Ak áno, neváhajte, poďte k nám a zašlite nám svoj životopis na mail [email protected] , alebo nám zavolajte na t.č. 0940 417 912 v pracovných dňoch od 8 do 17 hodiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu, ktorý sa zaoberá výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení. Je lídrom na trhu v oblasti nie len výroby, ale aj starostlivosti o svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, ekonomika,učtovníctvo

- Prax v podvojnom účtovníctve min. 5 rokov
- program SAP (skúsenosti sú výhodou)
- Excel
- Analytické myslenie
- Znalosť slovenskej účtovnej legislatívy a príslušnej daňovej legislatívy (DzP, DPH)
- Záujem rozvíjať sa a odborne rásť
- Chuť zlepšovať procesy

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3454752  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 950€, v závislosti od kvalifikácie