Brigádnik v Žiline, zmeny si plánujete sami, pomocný pracovník

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5,17€ hod /ranná + príplatky (5,47€/hod poobedná, 6,67€/hod nočná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia brigádnika je zastupovanie našich stálych zamestnancov počas ich doby neprítomnosti v práci (na rôznych oddeleniach), zmeny si plánujete cca týždeň vopred.

Štandardná náplň práce na oddeleniach :

- prekladanie, ukladanie, balenie plastových nárazníkov
- čistenie a brúsenie výrobkov
- iné pomocné práce vo výrobe
- montážne práce na výrobnej linke

SYSTÉM PRÁCE SI VYŽADUJE ODPRACOVAŤ MINIMÁLNE 3 ZMENY DO TÝŽDŇA

- mzdové ohodnotenie =

Každý mesiac, v prípade odpracovaného celého mesiaca môžete získať :
- DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40€
- VÝROBNÝ BONUS - 40€

- veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- dlhodobá práca pre produktívnych ľudí
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- pracovné oblečenie a pracovná obuv
- možnosť pracovného postupu
- starostlivosť a podpora zamestnávateľa

- možnosť dopravy bezplatnými autobusmi z lokalít: Rajec, Považská Bystrica, Ružomberok, Martin, Kysucké Nové Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča

Túžite po finančnom prilepšení popri zamestnaní, štúdiu, popri materskej dovolenke,alebo dôchodku? Ak áno, neváhajte, poďte k nám a zašlite nám svoj životopis na mail [email protected] , alebo nám zavolajte na t.č. 0940 417 912 v pracovných dňoch od 8 do 16 hodiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná poskytuje zázemie globálnej nadnárodnej spoločnosti, ako jeden z kľúčových subdodávateľov pre KIA MOTORS Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochotu a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- časová flexibilita (schopnosť pracovať na smeny)

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3347757  Dátum zverejnenia: 29.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,17€ hod /ranná + príplatky (5,47€/hod poobedná, 6,67€/hod nočná)