Reagujte bez životopisu

Máš šikovné ruky a baví Ťa práca v automobilovom priemysle? Potom hľadáme práve Teba! (Operátor výroby)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Palugyayho 1, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
545 - 800 EUR/mesiac 545 € bt - 576 € bt - základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy vo výške 12% + odmeny za dochádzku, BONUSY A PRÍPLATKY SPOLU OD 800 € /mesiac + možnosť nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do nášho tímu do automotive firmy, kde sa vyrábajú vnútorné plastové komponenty - dielce alebo iné súčasti. U nás môžeš pôsobiť vo výrobných, kontrolných i skladových činnostiach .
Náplňou práce bude prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie alebo montáž dielcov, obsluha strojov.

Pracuje sa štandardne v nepretržitej prevádzke (ranná, nočná, voľno, voľno, pracujete teda 15 dní v mesiaci).

Na každú pozíciu - Ťa zaučí kvalifikovaný kolega. Nie je sa čoho báť. :-)

Na našich zamestnancoch nám záleží!

Ponúkame Vám zamestnanie s dlhodobou perspektívou
Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
24 hodinový servis a podpora koordinátora
Zabezpečíme Vám pracovné oblečenie a pracovnú obuv
Dostanete od nás starostlivosť a podporu zamestnávateľa

Môžete pracovať formou 15 dní v mesiaci (systém 12 hod zmien práce - ranná, nočná, dva dni voľna)

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií neváhajte a zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.30 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.3.2020 (ostáva ešte 39 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je táto pozícia obsadzovaná, sa zaoberá výrobou a spracovaním plastových výrobkov/komponentov pre automobilový priemysel.
Staňte sa aj Vy súčasťou renomovanej firmy, v ktorej Vás s radosťou odmeníme za kvalitne vykonanú prácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U našich zamestnancov vyžadujeme
zodpovedný prístup k práci
samostatnosť a aktivitu v práci
schopnosť pracovať na zmeny (nočná)

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3345930  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 545 EUR/mesiac