Hľadáme šikovných pracovníkov - operátorov vo výrobe plastových dielcov (automobilový priemysel) (Ref. č.: 11)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Palugyayho 1, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,80€ - základ - príplatky - pozri v benefitoch ( mesačne od 600-900€ v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:

- manipulácia s výrobkami (prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie)
- čistenie a brúsenie výrobkov
- kontrola priebehu výrobného procesu a kvality výroby
- sledovanie a dodržiavanie stanoveného výkonu strojov a zariadení
- iné manipulačné a obslužné práce vo výrobe
- montážne práce

MZDA :
základná mzda 2,80€/hod
hodinová mzda celkom s príplatkom za rannú - 3,50€/ v čistom = 40€ v čistom /1 zmena
hodinová mzda celkom s príplatkom za nočnú - 4€/v čistom = 45€ v čistom /1 zmena
príplatok za Sobotu - + 0,69€ /HOD, BT
príplatok za Nedeľu - + 1,38€/HOD, BT
príplatok za sviatok - + 2,76€/ HOD, BT

- veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- dlhodobá práca pre produktívnych ľudí
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- pracovné oblečenie a pracovná obuv
- možnosť pracovného postupu
- starostlivosť a podpora zamestnávateľa
- systém práce 2dni práca/2 dni voľno (pracujete 15 dní v mesiaci)

Túžite po stabilnej práci, pravidelnom príjme a možnosti rozvíjať svoje schopnosti? Ak áno, neváhajte, poďte k nám a zašlite nám svoj životopis na mail [email protected] , alebo nám zavolajte na t.č. 0948 950 910 v pracovných dňoch od 8 do 17 hodiny.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.10.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je táto pozícia obsadzovaná, sa zaoberá výrobou a spracovaním plastových výrobkov/komponentov pre automobilový priemysel.
Staňte sa aj Vy súčasťou renomovanej firmy, v ktorej Vás s radosťou odmeníme za kvalitne vykonanú prácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- manuálnu zručnosť
- zmysel pre detail
- ochotu a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- časová flexibilita (schopnosť pracovať na zmeny)

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3265597   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,80€ - základ - príplatky - pozri v benefitoch ( mesačne od 600-900€ v čistom)