Reagujte bez životopisu

Pracuj v Martine ako operátor vo výrobe obalov

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 100 EUR/mesiacgarantované zvýšenie mzdy po zaškolení ________________________________________ mzda sa skladá zo - základnej zložky mzdy - 3,55€/hod + rizikový príplatok 0,72€ / hod + príplatky za prácu v noci + osobné ohodnotenie + prémie za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných pracovníkov, ktorým na oplátku ponúkame férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

Obsadzujeme viacero pracovných oddelení (pozícia Operátor výroby), zaradenie na konkrétne pracovisko je predmetom našej dohody.
U nás máte možnosť práce na 3 zmeny.

Náplň práce na pozícií :

✔ Manipulačné činnosti - prekladanie, ukladanie hárkov a iných výrobkov
✔ Pomocné práce vo výrobnom procese
✔ Triedenie materiálu podľa stanovených kritérií
✔ Obsluha strojov a zariadení
✔ Kontrola priebehu výroby a kvality

Mzdové ohodnotenie =
Zložky mzdy - 3,55€ /hod + rizikový príplatok 0,72€ /hod+ príplatky za prácu v noci + osobné ohodnotenie + prémie za výkon
Letný a zimný bonus
Vo výsledku predstavuje Vaša mzda - 850€ - 1100€ /mesačne

Výhody a benefity práce u nás :

✔ Pravidelné zvyšovanie platu -podľa Vašej šikovnosti
✔ Možnosť dlhodobej spolupráce - istoty a stability
✔ Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
✔ Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
✔ 24 hodinový servis a podpora koordinátora
✔ Starostlivosť a podpora zamestnávateľa

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, túžite po stabilnej práci s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na telefonicky - 0948 950 910

Tešíme sa na stretnutie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naším klientom je renomovaná spoločnosť - vedúci poskytovateľ na mieru šitých obalových riešení s dôrazom na dizajn v súlade s najnovšími trendmi a servisom v blízkosti zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔ Zodpovedný prístup k práci
✔ Samostatnosť a aktivita v práci
✔ Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
✔ Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3186828  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac