Brigádnik - pracovník vo výrobe Martin

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce vo výrobnom procese
- manipulačné práce vo výrobe
- obsluha strojov a zariadení
- prekladanie, ukladanie, rezanie kartónov a krabíc

- v prípade spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce na hlavný pracovný pomer
- možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
- veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- starostlivosť a podpora zamestnávateľa

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.30 hod

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2017 (ostáva ešte 42 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naším klientom je renomovaná spoločnosť - vedúci poskytovateľ na mieru šitých obalových riešení s dôrazom na dizajn v súlade s najnovšími trendmi a servisom v blízkosti zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť a aktivita v práci
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3186828   Dátum zverejnenia: 13.11.2017