Majster výroby

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica, Trenčiansky kraj, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie výrobného procesu
- vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov v súvislosti s plnením plánu produkcie a jej kvality
- organizovanie a riadenie činnosti
- zodpovednosť za plnenie plánu produkcie
- spolupráca pri zvyšovaní kvality práce a produktivity, spolupráca pri odstraňovaní porúch strojov a zariadení
- zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestnancov a spolupráca pri zabezpečovaní odbornej spôsobilosti zamestnancov
- vykonávanie kontroly dodržiavania bezpečnostných a hygienických predpisov, starostlivosť o správne používanie OOPP
- navrhovanie zlepšovania technického vybavenia pracovísk z hľadiska bezpečnosti a hygieny práce
- riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
- odovzdávanie strojov a zariadení na kontroly a opravy a preberať ich po kontrole a oprave
- organizovanie a riadenie správneho používania, ukladania, obehu a odovzdávania podkladov a dokladov

- veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- starostlivosť a podpora zamestnávateľa
- možnosť kariérneho a profesného rozvoja
- možnosť zdokonaľovania technických a komunikačných zručností
- možnosť sebarealizácie

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 17.00 hod. Prosím neposielajte nám životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná do interného stavu, pre certifikovanú slovensko-taliansku výrobnú spoločnosť.
Zaoberajúcu sa dodávaním mechanických dielov, komponentov z plechu pre elektrotechnický a spotrebný priemysel pre domáci trh ako aj krajiny Európskej Únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti strojárskeho priemyslu a riadenia výroby min. 2 roky
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- vodcovské - riadiace schopnosti
- samostatnosť
- zmysel pre detail

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3127749  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300€