Montážnik - Zámočník

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 80, Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 €/HOD (po zaučení zvýšenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž - skladanie komponentov pre výrobu dokovacích staníc
- iné manipulačné a pomocné práce pri skladaní kovových komponentov

- Zamestnanie s dlhodobou perspektívou
- Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
- Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- Starostlivosť a podpora zamestnávateľa
- Stravovanie v priestoroch práce zabezpečené
- Práca v dvojzmennej prevádzke

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre certifikovanú slovensko-taliansku výrobnú spoločnosť. Zaoberajúcu sa dodávaním mechanických dielov, komponentov z plechu pre elektrotechnický a spotrebný priemysel pre domáci trh ako aj krajiny Európskej Únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3070270  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 €/HOD (po zaučení zvýšenie)