Špecialista náboru/recruiter - brigáda

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.04.2019
od 400,- brutto (minimálna garantovaná výška, možná vyššia základná mzda podľa skúseností) + veľmi zaujímavá variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- vyhľadávanie potenciálnych kandidátov v dostupných databázach a ich aktívne oslovenie
- telefonická a e-mailová preselekcia a komunikácia s potenciálnymi kandidátmi
- realizácia aktivít HR marketingu, aktívna komunikácia smerom k verejnosti s cieľom náboru potenciálnych kandidátov
- headhuntingové činnosti
- realizácia pracovných pohovorov, testovanie kandidátov
- vyhodnocovanie výberových procesov, reporting, štatistiky
- vyhľadávanie a tvorba inovatívnych možností náboru kandidátov, komunikácie s kandidátmi

U nás dostaneš príležitosť vyskúšať si HR v praxi, naučíš sa vyhľadávať ľudí, viesť pracovné pohovory a otvoríš si cestu do sveta HR.

- možnosť sebarealizácie a dosiahnutie úspechu
- príležitosť odborne rásť, získať know-how a prax v HR
- kariérny postup a získanie trvalej pracovnej pozície na full time
- zaujímavé a motivujúce mzdové ohodnotenie závislé od kvality a dosiahnutých výsledkov
- telefón, PC k dispozícii aj na súkromné účely
- práca aj z domu formou "home office"

V prípade, že je daná ponuka pre teba výzvou a nebojíš sa tvrdo pracovať na plnení pracovných úloh, zavolaj nám od 09.00 do 17.00 hod na telefónne číslo: 0940 417 911.

Prosíme neposielajte nám životopis, ale zavolajte nám! Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do interného stavu, na posilnenie tímu našej pobočky v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- kreatívna a komunikatívna osobnosť, schopná oslovovať ľudí, s vášňou pre komunikáciu a kontakt s ľuďmi
- vytrvalec so schopnosťou riešiť problémy a vytvárať riešenia
- sebavedomý, organizačný a samostatne pracujúci typ
- dynamická a zvedavá osobnosť
- vynikajúce interpersonálne kompetencie
- schopnosť mať veci pod kontrolou

Musíte mať schopnosť nájsť riešenia na požiadavky a každodenné pracovné problémy, výbornú komunikáciu a schopnosť budovať vzťahy s ostatnými.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2378935  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 400,- brutto (minimálna garantovaná výška, možná vyššia základná mzda podľa skúseností) + veľmi zaujímavá variabilná zložka