Personálny konzultant - ak nepoznáš slová "nedá sa" si na správnej adrese

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
dohodou
860 - 1 300 EUR/mesiackoncoročná odmena, letná odmena, príležitostné interné súťaže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:

- nábor a výber personálu v regióne
- spracovanie personálnej agendy zamestnancov
- príprava pracovníkov na nástup do práce
- každodenná starostlivosť o zamestnancov (24 hodinový hot-line)
- kontrola dochádzky a produktivity práce zamestnancov
- dopĺňanie a nahrádzanie pracovníkov podľa požiadaviek klientov
- operatívne zabezpečenie personálnych požiadaviek klientov
- pravidelné návštevy klientov a tvojich zamestnancov
- reporting nadriadeným

Samozrejmosťou je skúšobný deň.
Výsledkom tvojej práce bude vybavenie požiadaviek našich klientov na personálne obsadenie pracovníkmi v požadovanej kvalite, množstve a čase v oblasti brigád a personálneho leasingu.

Čo za to?

- zaujímavý a motivačný plat s vysokou variabilnou zložkou
- auto, mobil a notebook k dispozícii aj na súkromné účely
- možnosť sebarealizácie a dosiahnutie úspechu
- osobnostný a odborný rast v oblasti HR
- variabilný pracovný čas
- pravidelné vzdelávanie, interné aj externé školenia a semináre
- team - buildingové aktivity a vianočný večierok pre upevnenie vzťahov

V prípade, že je daná ponuka pre teba výzvou a nebojíš sa tvrdo pracovať na plnení pracovných úloh, zavolaj nám od 9.00 do 17.00 hod na telefónne číslo: 0940 417 912.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu pre pobočku v Partizánskom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti ľudských zdrojov alebo marketingu výhodou

Počet rokov praxe

2

Čo by mal náš kolega mať :

- Plynulá, rýchla komunikácia
- Schopnosť organizácie práce
- Vysoká odolnosť voči stresu
- Schopnosť prioritizovať úlohy
- Flexibilita v pracovnom čase!!!
- Prirodzená dynamika, nasadenie a schopnosť hľadať riešenia v náročných situáciách
- Príjemné vystupovanie a talent komunikovať s inými
- Zameranie na výsledok a vytrvalosť
- Aktívny vodič
- Zodpovednosť za zverený projekt a svojich zamestnancov
- Chuť učiť sa nové veci a orientovať sa v zákonoch, najmä v Zákonníku práce
- Ochotu byť klientom k dispozícii aj po pracovnej dobe
- Vášeň pre prácu v HR oblasti
- Obchodný duch

Práca u nás je náročná, ale vieme dosiahnuť skvelé úspechy, ak ťaháme za jeden povraz. Ak máš odvahu, tak sa pridaj do nášho tímu a posuň svoje hranice...

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2321064  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac