Vedúci skladu

STABO, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 € základný plat + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie strediska náhradných dielov Zvolen v oblasti nákupu, predaja a skladovania náhradných dielov,
- príprava obchodného plánu pre stredisko Zvolen v súlade s plánmi spoločnosti a dealer plánmi DAF a TATRA, jeho týždenné hodnotenie,
- prezentácia plánov a delegovanie úloh pre predajcu náhradných dielov a skladníkov náhradných dielov Zvolen,
- zodpovedá za komunikáciu, výber a hodnotenie dodávateľov náhradných dielov, dojednávanie nákupných podmienok pre stredisko Zvolen,
- riadi a koordinuje nákup a optimálne množstvo zásob náhradných dielov za stredisko Zvolen,
- zabezpečuje správne fungovanie procesov skladu náhradných dielov na prevádzke Zvolen,
- zodpovedá za nákup, skladovanie a výdaj materiálov pri rešpektovaní požiadaviek
servisu nákladných vozidiel a návesov a požiadaviek obchodného oddelenia - predaj náhradných dielov.
- zodpovedá za správne využívanie programov vedúcich k optimalizácii skladových zásob a pre zvýhodnenie nákupných podmienok,
- zodpovedá za zabezpečenie inventúr náhradných dielov za stredisko Zvolen,
- starostlivosť o významných zákazníkov, prezentácia akciových ponúk a noviniek, budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi,
- zabezpečuje plnenie obchodného plánu predaja náhradných dielov za stredisko Zvolen,
- rieši personálne otázky strediska náhradných dielov Zvolen, riadi a hodnotí zamestnancov strediska náhradných dielov Zvolen, zabezpečuje ich personálny rozvoj,

- príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky DAF a TATRA na Slovensku,
- odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície, výkon a kompetencie zamestnanca,
- prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov,
- kvalitná tréningová príprava v oblasti obchodníckych, komunikačných a manažérskych zručností,
- práca pre renomovanú a prestížnu spoločnosť s históriou od roku 1995,
- priateľská a otvorená firemná kultúra,
- služobné motorové vozidlo, mobil, notebook,
- možnosť vzdelávania v anglickom jazyku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Kontaktovať však budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a ich profesionálny profil je v súlade s profilom pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti skladovej logistiky, nákupu náhradných dielov pre automobily v rozsahu min. 2 rokov,
- preukázateľné manažérske zručnosti ( min. 2 roky v manažérskej pozícií),
- strategické myslenie v oblasti nákupu a optimalizácie skladových zásob,
- analytický spôsob uvažovania,

Spoločnosť STABO, s.r.o. je autorizovaný dealer DAF, TATRA, KOGEL. Predaj a servis vozidiel a návesov, predaj originálnych náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1547628  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 € základný plat + variabilná zložka mzdy