Referent klientskeho centra v Banskej Bystrici

STABILITA, d.d.s., a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
1.1.2022
800 - 1 000 EUR/mesiac13., 14. plat pri plnení HV spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia s klientom v oblasti doplnkového dôchodkového sporenia, administratíva s tým spojená

práca v stabilnej spoločnosti, odborné zaškolenie, príspevok zamestnávateľa na dds

výberové konanie prebehne v niekoľkých kolách - 1. kolo - predvýber na základe posúdenia vhodnosti uchádzača z predložených dokumentov, 2. kolo - osobný informatívny pohovor, 3. kolo - užší výber - doplňujúci pohovor s úspešnými uchádzačmi, osobnostné testy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

poisťovníctvo, bankovníctvo

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, príjemné vystupovanie, ochota sústavného vzdelávania

STABILITA, d.d.s., a.s. je slovenská finančná inštitúcia s dlhoročným úspešným pôsobením na trhu doplnkového dôchodkového sporenia, ktorá sa špecializuje na správu majetku v doplnkových dôchodkových fondoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4214881  Dátum zverejnenia: 4.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac