Stavbyvedúci

STABIL, a. s.

Miesto práce
Bratislava a Okolie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac+ výkonostná prémia + osobné ohodnotenie podľa skúseností uchádzača. Výsledná výška mzdy bude dojednaná na osobnom pohovore v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Manažer pre realizáciu stavieb - HSV, PSV.

Hlavné činnosti, za ktoré bude úspešný kandidát zodpovedný sú:
- riadenie výstavby a zabezpečenie realizácie pridelenej stavby v
súlade s uzatvorenou ZoD , harmonogramom výstavby, platnou
dokumentáciou a pokynov nadriadeného
- zabezpečenie zásobovanie materiálom , požičiavanie dopravných a
mechanizačných prostriedkov, tendrovanie dodávok a prác
subdodávatel'ov
- zadávanie objednávok, koordinácĺa dodávok výrobkov, materiálov a
prác, riadenie a koordinácia prác subdodávatel'ov
- zodpovednosť za kvalitu a bezpečnosť vykonávaných prác
- komunikácia s investorom , identifikácia a zabezpečenie jeho
požiadaviek
- sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu,
- príprava podkladov pre fakturáciu a mzdy
- sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu
- vedenie stavebného denníka a dokumentácie, týkajúcej sa stavby
- zúčastňovanie sa na kontrolných dňoch a na operatívnych poradách

-práca a zázemie v stabilnej spoločnosti
-motivačné finančné ohodnotenie, odmeny,stravovacie poukážky
-možnosť ďalšieho vzdelávania
-firemné akcie a teambuildingy
-mobilný telefón, notebook, automobil, kompletné pracovné pomôcky a
vybavenie

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, dobré organizačné a manažérske zručnosti, počítačové znalosti-používateľ. Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky pre činnosť stavbyvedúci je výhodou.

STABlL, a.s. je stavebná spoločnosť so širokým záberom činností v oblasti realizácie, rekonštrukcie a údržby stavieb. Rea!izujeme stavebné práce pre fyzické osoby, právnické osoby, aj štátne orgány. Od svojho vzniku v r.1992 sme sa vyprofllovali na stabilnú spoločnosť, do portfólia ktorej patrí výstavba priemyselných a skladových hál a objektov, inžinierske stavby, administratívne budovy, bytové domy, hotely, športové haly a areály, zdravotnícke zariadenia, vodohospodárske stavby, ale aj výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a občianska vybavenosť. Neustálym zdokonal'ovaním technologických procesov realizácie stavieb a zvyšovaním svojich odborných znalostí zamestnanci spoločnosti prispievajú k napĺňaniu kvalitatívnych , ale aj termínových požiadaviek našich klientov a tým aj k ich spokojnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4445094  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac