Manažér pre realizáciu stavieb/ Stavbyvedúci

STABIL, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda + výkonostná prémia + osobné ohodnotenie podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Manažer pre realizáciu stavieb - HSV, PSV.

Hlavné činnosti, za ktoré bude úspešný kandidát zodpovedný, sú:
- pomoc pri koordinácii a riadení činností, zabezpečujúcich realizáciu pridelených stavieb v súlade so ZoD , platnou dokumentáciou a pokynmi nadriadeného
- zabezpečuje zásobovanie materiálom , požičiavanie dopravných a mechanizačných prostriedkov, tendrovanie subdodávok
- realizuje preberanie a vstupnú kontrolu nakupovaného materiálu
- vykonáva dozor nad manipuláciou a spôsobom uloženia materiálu v skladových priestoroch stavby
- zodpovedá za efektivitu, kvalitu a bezpečnosť vykonávaných prác
- komunikuje s objednávateľom , identifikuje a zabezpečuje splnenie jeho požiadaviek
- pripravuje podklady pre fakturáciu a mzdy
- zabezpečuje osadenie a udržiavanie označenia stavby v súlade so Stavebným zákonom
- vedie a udržiava záznamy z odovzdania staveniska, stavby, vedie stavebný denník i dokumentáciu, týkajúcu sa stavby
- zúčastňuje sa na kontrolných dňoch v súlade so ZoD a na operatívnych poradách

-práca a zázemie v stabilnej spoločnosti
-motivačné finančné ohodnotenie
-možnosť ďalšieho vzdelávania
-firemné akcie a teambuildingy
-mobilný telefón, notebook, automobil, kompletné pracovné pomôcky a vybavenie

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky pre činnosť stavbyvedúci

komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, dobré organizačné a manažérske zručnosti, počítačové znalosti-používateľ

STABlL, a.s. je stavebná spoločnosť so širokým záberom činností v oblasti realizácie, rekonštrukcie a údržby stavieb. Rea!izujeme stavebné práce pre fyzické osoby, právnické osoby, aj štátne orgány. Od svojho vzniku v r.1992 sme sa vyprofllovali na stabilnú spoločnosť, do portfólia ktorej patrí výstavba priemyselných a skladových hál a objektov, inžinierske stavby, administratívne budovy, bytové domy, hotely, športové haly a areály, zdravotnícke zariadenia, vodohospodárske stavby, ale aj výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a občianska vybavenosť. Neustálym zdokonal'ovaním technologických procesov realizácie stavieb a zvyšovaním svojich odborných znalostí zamestnanci spoločnosti prispievajú k napĺňaniu kvalitatívnych , ale aj termínových požiadaviek našich klientov a tým aj k ich spokojnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3955443  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac