Manažér pre realizáciu stavieb/ Majster stavebnej výroby

STABIL, a. s.

Miesto práce
Námestie Hrdinov 5, 010 03 Žilina-Budatín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 EUR/mesiac základná zložka mzdy + benefity dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc pri koordinácii a riadení činností, zabezpečujúcich realizáciu pridelených stavieb v súlade so ZoD , platnou dokumentáciou a pokynmi nadriadeného
- zabezpečuje zásobovanie materiálom , požičiavanie dopravných a mechanizačných prostriedkov, tendrovanie subdodávok
- realizuje preberanie a vstupnú kontrolu nakupovaného materiálu
- vykonáva dozor nad manipuláciou a spôsobom uloženia materiálu v skladových priestoroch stavby
- zodpovedá za efektivitu, kvalitu a bezpečnosť vykonávaných prác
- komunikuje s objednávateľom , identifikuje a zabezpečuje splnenie jeho požiadaviek
- pripravuje podklady pre fakturáciu a mzdy
- zabezpečuje osadenie a udržiavanie označenia stavby v súlade so Stavebným zákonom
- vedie a udržiava záznamy z odovzdania staveniska, stavby, vedie stavebný denník i dokumentáciu, týkajúcu sa stavby
- zúčastňuje sa na kontrolných dňoch v súlade so ZoD a na operatívnych poradách

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná práca
- práca v dynamickom kolektíve
-príležitosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy
CENKROS - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, dobré organizačné a manažérske zručnosti, počítačové znalosti-používateľ

Stavebná spoločnosť , zameraná na výstavbu administratívnych , priemyselných, občianskych stavieb formou generálneho dodávateľa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Námestie Hrdinov 5
010 03 Žilina - Budatín

Kontakt

ID: 2581060   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/mesiac základná zložka mzdy + benefity dohodou