Reagujte bez životopisu

Stavební pracovníci

StaBau spol. s r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacHodinová a úkolová mzda v závislosti od typu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia stavebných prác pre jednotlivcov prípadne skupinu 2 až 5 pracovníkov - tesárske práce, železiarske práce, murovanie, sadrokartón, maľby, obklady a dlažba, zateplenie fasád

Zabezpečené ubytovanie, firemné autá, firemné podujatia, pravidelné platby, možnosť zálohy v prípade potreby

Sme stavebná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku hľadáme pracovníkov na dlhodobý pracovný vzťah so serióznym prístupom k práci. Realizujeme menšie a stredné stavby prevažne na západnom Slovensku a východnom Slovensku. Hľadáme pracovníkov na uvedené profesie a nehľadáme spolupracovníkov na pomocné práce ani zámkové dlažby. Poprosíme kontaktovať iba v prípade vážneho záujmu o dlhodobú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, dochvíľnosť, serióznosť, kvalita, skúsenosť

stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou administratívnych budov, bytových domov, polyfunkčných domov, hál, rodinných domov, fit-outových priestorov, rekonštrukciou a developmentom

www.stabau.sk
ID: 3941904  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac