Laborant / laborantka v ST.NICOLAUS a.s.

ST. NICOLAUS a.s.

Miesto práce
1. mája 113, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiacZákladná mzda od 750 eur + mesačná prémia 20% + príplatky: nočný, poobedný, za nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu v laboratóriu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na obsadenie pracovnej pozície laborant/laborantka.
Práca sa vykonáva v trojzmennej prevádzke, pondelok až piatok, 7,5 hod. denne.
Práca pozostáva z :
* odberu vzoriek vstupných surovín, polovýrobkov, hotových výrobkov a obalových materiálov na posúdenie kvality,
* výkonu analytických a mikrobiologických rozborov v rámci vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly pre jednotlivé výrobné strediská,
* kontroly dodržiavania kvalitatívnych požiadaviek priamo vo výrobe,
* senzorického hodnotenia výrobkov
* vedenia evidencie výsledkov
* činností súvisiacich s udržiavaním chodu laboratória

• práca v stabilnej spoločnosti,
• práca na hlavný pracovný pomer,
• rýchly nástup v prípade záujmu,
• zvýhodnená cena vlastných produktov,
• možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
• program MultiSport,
• odmeny pri životných a pracovných jubileách,
• príplatky nad rámec Zákonníka práce,
• vlastná jedáleň, pitný režim

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na dole uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.
Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemické, potravinárske - laborant

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* schopnosť samostatne pracovať a rozhodovať sa,
* odolnosť voči stresu,
* zameranie na detail, presnosť,
* ochota spolupracovať a vzdelávať sa,

Spoločnosť ST. NICOLAUS je jednou z najvýznamnejších obchodných a výrobných spoločností, ktorá nadväzuje na bohaté tradície a skúsenosti výroby liehovín na Liptove. História spoločnosti siaha až do roku 1867, kedy liehovarnícky majster Armin Stark založil v Liptovskom Mikuláši prvú rafinériu liehu. Dnes spoločnosť pôsobí v troch krajinách (SVK, CZ, HU) a výrobu realizuje v troch výrobných závodoch.

Kvalitu liehovín, ovocných destilátov a dnes už aj vín spoločnosti ST. NICOLAUS zaručujú prvotriedne suroviny ako aj tradičné, rokmi overené výrobné postupy a neustále zdokonaľované receptúry. ST. NICOLAUS zavádza do procesu výroby moderné, inovatívne technológie a na všetkých úrovniach zamestnáva najlepších odborníkov z branže. Produkcia ST. NICOLAUS odráža požiadavky zákazníkov, ako aj najnovšie svetové trendy v oblasti liehovarníctva, destilatérstva a výroby vín.

ST. NICOLAUS sa spája nielen so silnými a známymi slovenskými značkami ako sú Nicolaus vodky - extra jemná, ochutené a likéry, Demänovka, Jubilejná, Klasik a Slovenské vinice, ale aj zahraničnými. Vďaka svojej sile a spoľahlivosti sa ST. NICOLAUS stal distribučným partnerom pre viaceré importné značky ako brandy Soberano a Lepanto, London Gin No1, whiskey Nomad a Label 5, kubánske rumy a kvalitné vína z tradičných vinárskych krajín ako Španielsko, Argentína a Chile

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4475743  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac