Brand Manager pre značku NICOLAUS

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Ružinov
Termín nástupu
ASAP / dohodou
1 700 EUR/mesiac+ možnosť získania variabilnej zložky do výšky 20%; výška základnej mzdy sa odvíja od kvalifikácie a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Brand tímu hľadáme skúseného kolegu / kolegyňu, ktorého silnými stránkami sú kreativita, dynamickosť, zmysel pre detail ako aj samostatný, iniciatívny a proaktívny prístup.

Zaoberať sa budeš najmä najpredávanejšou značkou na trhu liehovín – Nicolaus Extra Jemnou Vodkou. Popri nej budeš mať možnosť pracovať aj na iných značkách. Máme zaujímavý mix silných slovenských značiek, spojených so zábavou, humorom či športom, ale aj značky spojené so závanom exotiky. V neposlednom rade si vieš u nás pričuchnúť aj k svetovým prémiovým značkám.

V čom bude spočívať Tvoja náplň práce?

* lokálne aj exportné budovanie pridelených značiek (ATL, BTL, online, PR, eventy, sponzoring),
* tvorba a implementácia marketingových stratégií pridelených značiek,
* samostatné riadenie zverených projektov a marketingových aktivít,
* spravovanie a prerozdeľovanie rozpočtu značiek počas celého roka,
* spolupráca a koordinácia aktivít s internými tímami, ako aj externými dodávateľmi,
* príprava vybraných analýz trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb,
* aktívna účasť v procese vývoja nových produktov a optimalizácii produktového portfólia,
* priebežné vyhodnocovanie realizácie akčných plánov a kvality exekúcie,
* administrácia zvereného portfólia značiek.

Čo Ti ponúkame navyše?

* úspech, ktorý prináša motivujúce finančné ohodnotenie,
* stabilnú prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
* mobilný telefón, notebook ako základnú pracovnú výbavu, ktorá bude vždy plne k dispozícii,
* samozrejmosťou sú zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* podporujeme aj pravidelné športové aktivity prostredníctvom programu Multisport,
* máš možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* zabezpečíme ti aj pravidelný kurz cudzieho jazyka,
* máme u nás otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
* nezabudnuteľné sú naše firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie,
* jednoducho viaceré zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Aký je vzorec úspechu k získaniu pozície?

* výhodou je min. 3 ročná prax na rovnakej či inej obdobnej pozícii,
* skúsenosti s New Product Development,
* skúsenosti s komplexnou starostlivosťou o značku,
* schopnosť stanoviť si priority,
* kreatívne a inovatívne myslenie,
* schopnosť samostatnej práce a rozhodovania,
* samostatná, kreatívna, dynamická a proaktívna osobnosť,
* schopnosť pracovať pod stresom a doťahovať veci do konca,
* a hlavne, aby si bol ten správny parťák do tímu :)

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4497484  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac