Marketing Trainee

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2022 príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa jedným z nášho marketingového tímu a zapoj sa do nášho Trainee programu, ktorý začne od septembra 2022 s možnosťou spolupráce na reálnych projektoch v rámci našej spoločnosti.

Aké výzvy ťa u nás čakajú?

* budeš mať možnosť ukázať svoju šikovnosť v dynamickom svete, učiť sa a získať know-how vo vybraných projektoch v rámci brand marketingu, reklamy či vývoja nových produktov,
* ukážeme ti svet FMCG na Slovensku, vývoj nových produktov a marketingových kampaní,
* tvoje úlohy budú rozmanité, keď bude treba tak zabaliť, vybaliť, obehať, poslať, vybaviť, spracovať ľahkú tabuľku v exceli, faktúry, či niečo zaznačiť,
* hľadáme do tímu parťáka, ktorý sa nebude báť manuálnej ani administratívnej práci a bude podporou pre našich Brand managerov.

Čo ti ponúkame?
* dlhodobú a stabilnú brigádu v mladom a príjemnom kolektíve,
* zaučíme ťa do sveta marketingu – okrem pomocných prác dostaneš možnosť byť pri tom, keď sa tvorí reklama, vznikajú reklamné TV či Online spoty a vieš nakuknúť aj do sveta festivalov a pod.,
* prax na marketingovom oddelení v slovenskej spoločnosti,
* možnosť nadviazania dlhodobej spolupráce,
* príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej FMCG spoločnosti s úspešnými značkami na trhu.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, marketingové alebo dizajnérske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme?

*máš chuť a drive učiť sa nové veci a získavať praktické skúsenosti ešte pred ukončením štúdia?
* máš zmysel pre precíznosť, presnosť a doťahovanie úloh spoľahlivo až do konca?
* považuješ sa za kreatívneho človeka?
* máš prehľad vo svete marketingu, produktov a zaujíma ťa tento svet?

Tak potom hľadáme práve Teba :)

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4379104  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.