Trade Marketing Manager

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké zodpovednosti a úlohy Ťa čakajú na danej pozícii?

* byť kreatívny a odvážny,
* byť lepší v tom čo robíš ako tvoj šéf,
* hľadať zaujímavejšie cesty podpory produktov v trhu než je pero s logom ,
* žiť zverenými značkami a hľadať pre ne neprebádané cesty a stratégie prezentácie v trhu.

Čo ponúkame my?

* nebudeš na to sám – všetko o našich produktoch Ťa naučíme a zaškolíme,
* budeš spoluvytvárať úspešné a kvalitné produkty v stabilnej, rýdzo slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
* služobný automobil, mobilný telefón a notebook sú tvojou základnou pracovnou výbavou, ktorá ti bude vždy plne k dispozícii,
* máme otvorenú a neformálnu firemnú kultúru.

Viac sa dozvieš na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Teba.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* výhodou je ak máš pracovné skúsenosti min. 3 roky v podobnej pozícii v FMCG spoločnostiach, ale stačí aj ak nás presvedčíš na osobnom pohovore, že aj bez nich na to máš,
* dôležité pri tejto pozícii je out of box myslenie,
* správnym odrazovým mostom je však komplexná znalosť špecifík On Trade trhu,
* komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a schopnosť vyjednávať sú dôležité k budovaniu vzťahov – ako obchodných tak aj medziľudských,
* rovnako je super ak máš organizačné schopnosti,
* a vnímaš sa ako samostatný, flexibilný ale hlavne proaktívny kolega.

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4372808  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac