Area Sales Manager (retial - západné Slovensko)

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka a odmeny v závislosti od plnenia plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho obchodného oddelenia hľadáme zodpovedného Areáka, ktorý má drive a chuť pracovať s poprednými alko a nealko značkami na slovenskom trhu.

Aké zodpovednosti a úlohy ťa čakajú na danej pozícii?
* rozvoj obchodu vo zverenej oblasti - západné Slovensko,
* zvyšovanie distribúcie, budovanie obchodných vzťahov,
* vyjednávanie obchodných podmienok so zákazníkmi,
* systematické vedenie tímu obchodných zástupcov k splneniu cieľov,
* plánovanie a kontrola plnenia objemových a finančných cieľov,
* návrhy a realizácia akcií na podporu predaja,
* prognózy vývoja predaja po komoditách,
* pravidelný reporting a vyhodnocovanie stanovených ukazovateľov,
* monitoring konkurencie a jej aktivít.

Pozíciu obsadzujeme ako zástup počas materskej / rodičovskej dovolenky čo však nevnímame ako prekážku v možnej následnej spolupráci.

Čo ponúkame my?

* na začiatku ťa plne zaškolíme - nebudeš na to sám ale budeš súčasťou fungujúceho tímu,
* úspech prináša motivujúce finančné ohodnotenie,
* pracuješ s úspešnými a kvalitnými produktmi, pre ktoré sa staneš manažérom,
* dávame ti možnosť sebarealizácie a vybudovania si vlastného distribučného kanála,
* služobný automobil, mobilný telefón, notebook sú tvojou základnou pracovnou výbavou, ktorá ti bude vždy plne k dispozícii,
* samozrejmosťou sú zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* podporujeme aj pravidelné športové aktivity prostredníctvom programu Multisport,
* máš možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* máme u nás otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
* nezabudnuteľné sú naše firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie,
* jednoducho viaceré zamestnanecké benefity, ktoré potešia.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Čo od teba očakávame?

* výhodou je, ak máš už skúsenosti s rýchlo-obrátkovým trhom,
* nasadenie a pozitívny prístup sú tým správnym odrazovým mostom,
* komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a schopnosť vyjednávať sú dôležité k budovaniu vzťahov – ako obchodných tak aj medziľudských,
* je dôležité, aby si zvládal prijať aj odmietnutia a posúval sa na ich základe ďalej,
* všetko čo robíme, robíme s dôrazom na spokojnosť našich zákazníkov,
* je dôležité, aby si mal správne obchodnícke zmýšľanie a smeroval ho k dosahovaniu čo najlepších výsledkov,
* svojim prístupom ovplyvňuješ aj prístup ľudí v tvojom tíme - našim cieľom je im nájsť dobrého manažéra,
* prístupom k práci robíš dobré meno nielen sebe, ale aj svojej spoločnosti.

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4200979  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac