Export Development Manager

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Bratislavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac+ možnosť získania variabilnej zložky, mzdové ohodnotenie sa odvíja od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/-yňu, ktorý bude zodpovedný za aktívne vyhľadávanie príležitostí na domácom a zahraničných trhoch. Zodpovedný bude za prípravu a realizáciu predaja alko a nealko nápojov na zahraničné trhy, predaj komoditných výrobkov (lieh, ocot) a development nových výrobkov.

Hlavné zodpovednosti a činnosti:
* aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov, vedenie rokovaní,
* vypracovanie ročných plánov a strednodobej stratégie predajov,
* projektové riadenie vývoja výrobkov,
* vyhodnocovanie výsledkov predaja,
* prieskum cien,
* získavanie informácií o vývoji a podmienkach trhu,
* koordinácia riešenia reklamácií, platieb,
* vypracovávanie obchodných ponúk a cenníkov, príprava obchodných zmlúv.

Pozíciu aktuálne obsadzujeme ako zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky ale vzhľadom na rozrastajúcu sa agendu je otvorená možnosť získania aj trvalej pracovnej pozície.

Čo Vám ponúkame?
* stabilnú prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
* úspech, ktorý prináša motivujúce finančné ohodnotenie,
* služobný automobil, mobilný telefón, laptop ako základnú pracovnú výbavu, ktorá bude vždy plne k dispozícii,
* samozrejmosťou sú zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* podporujeme aj pravidelné športové aktivity prostredníctvom programu Multisport,
* možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* zabezpečenie pravidelného kurzu cudzieho jazyka,
* otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
* nezabudnuteľné firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie,
* jednoducho zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* aktívna znalosť a ovládanie (business) anglického jazyka,
* znalosť iného jazyka (ruský, nemecký) výhodou,
* skúsenosti s produkt development,
* obchodné zručnosti a vyjednávacie schopnosti,
* organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti,
* tímová spolupráca s ostatnými kolegami,
* flexibilita, proaktivita a dynamickosť,
* analytické a strategické myslenie,
* ochota samostatne sa vzdelávať a rozvíjať svoje vedomosti.

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4182954  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac