Operátor call centra (zástup za MD)

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Miesto práce
Široké
Termín nástupu
01.05.2021 prípadne dohodou
850 EUR/mesiac+ možnosť získania províznej zložky na základe plnenia stanovených plánov, bližšie informácie budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Call centra obsadzujeme pozíciu šikovného a zodpovedného Operátora, ktorý bude novou posilou v tíme. Hlavným zameraním nového kolegu bude udržiavanie dobrých vzťahov s našimi zákazníkmi a zvyšovanie kvality predaja našich produktov.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás teda čakajú na danej pozícii?
* cross - selling, aktívny predaj našich produktov,
* udržiavanie vzťahu so zákazníkmi,
* tvorba objednávok, podpora predaja,
* dodržiavanie komunikačných štandardov spoločnosti,
* poskytovanie uceleného zákazníckeho servisu zákazníkom,
* evidovanie podnetov zo strany zákazníkov,
* participácia na marketingových kampaniach,
* úzka spolupráca s obchodnými zástupcami a ďalšími oddeleniami.

Čo Vám ponúkame navyše?

* možnosť práce z domu vzhľadom na používanie cloud riešenia,
* stabilnú prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu Multisport,
* kurz cudzieho jazyka,
* možnosť využitia zľavy na príslušné motorové palivo vo vybraných čerpacích staniciach,
* otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
* firemné spoločenské a športové akcie,
* a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre kandidáta je výhodou:
* predchádzajúca skúsenosť práce v call centre,
* znalosť maďarského jazyka.

Od kandidáta čakávame:
* príjemné profesionálne vystupovanie,
* zameranie na predajné ciele,
* analytické myslenie,
* vysokú odolnosť voči stresu,
* rýchlosť, presnosť, zameranie na detaily,
* zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť.

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3982385  Dátum zverejnenia: 25.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac