Obchodný zástupca (servisný technik) pre Postmix pre región Nitra, Levice a západ Slovenska

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
600 - 1 400 EUR/mesiac 600 - 1400 € mesačne vrátane odmeny a provízie za splnenie predajných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vyzerá pracovná náplň?
* pôsobí v rámci regiónu Nitra, Levice a západ Slovenska;
* zodpovedá za plnenie plánu predaja sirupov v balení KEG a zvyšovanie počtu inštalovaných postmixových zariadení našej spoločnosti;
* zodpovedá za rozvoz sirupov v balení KEG;
* zodpovedá za montáž a demontáž POST MIX zariadení aj s príslušnou dokumentáciou;
* servisuje POST MIX zariadenia;
* zodpovedá za optimálne pokrytie s použitím efektívnych cestovných plánov, trás a vhodných predajných nástrojov;
* zodpovedá za inkasovanú hotovosť;
* vykonáva pravidelné osobné návštevy stálych odberateľov a perspektívnych zákazníkov podľa plánu trasy;
* počas návštev postupuje v súlade s predajným procesom spoločnosti;
* analyzuje našu prezentáciu na trhu, sleduje aktivity konkurencie a informuje o nich svojho nadriadeného ASM-a;
* poskytuje ucelený zákaznícky servis;
* eviduje sťažnosti a podnety zo strany zákazníkov;
* reportuje nadriadenému.

Ako znie naša ponuka?
* možnosť sebarealizácie a budovania distribučného kanála;
* možnosť pracovať s úspešnými a kvalitnými produktmi v dobre fungujúcom tíme,
* dynamická práca v stabilnej rozvinutej spoločnosti;
* služobné auto Van (na služobné účely), mobilný telefón;

Čo ponúkame navyše?
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov;
* možnosť využitia zľavnených služieb u vybraných rekreačných zariadení;
* možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach;
* otvorená a neformálna firemná kultúra;
* firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie;
* iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia...

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si, vzhľadom na možnosti personálneho oddelenia, vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik, vodár

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ako si ťa predstavujeme?
* prax v obchode výhodou,
* šoférske nasadenie s praxou min. 100 000 km,
* pracovný drive a pozitívny prístup,
* vysoká miera samostatnosti, rozhodovania a nezávislosti,
* schopnosť hľadať nové riešenia,
* silná orientácia na zákazníka, ale aj na výsledok práce,
* príjemné vystupovanie a komunikácia.

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3909667  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac