Si úspešný Manažér predaja na eventoch?

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mes (podľa kvalifikácie a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak potom si to TY koho hľadáme!

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude mať na zodpovednosti:
* vývoj, implementácia a riadenie stratégie stánkového predaja
* nájsť trhový potenciál pre nové obchodné aktivity na eventoch a spoločenských podujatiach
* komunikácia s organizátormi podujatí a marketingovým oddelením

Ako bude teda vyzerať náplň Tvojej práce?
* príprava celoročného plánu predaja na eventoch s pravidelným mesačným vyhodnocovaním predajov a finančných ukazovateľov
* príprava dohôd pre ambulantný predaj s organizátormi
* aktívny manažment intenzívneho rozvoja projektu ambulatného predaja v súlade s cieľmi a stratégiou spoločnosti
* riadenie tímu regionálnych manažérov ambulatného predaja
* vyhľadávanie príležitostí na ambulantný predaj našich výrobkov na rôznych eventoch (festivaly, jarmoky, vinobrania, trhy, folklórne slávnosti, veľtrhy a pod.)
* aktívna spolupráca s marketingovým oddelením, s grafikmi, dodávateľmi pri zabezpečovaní tlačových a iných predmetov súvisiacich s prípravou podujatí
* riadenie logistickej podpory ambulantného predaja
* zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a právnych noriem platných pri ambulantnom predaji, zodpovednosť za zverený tovar a registračné pokladne
* kontrolná účasť na eventoch a vyhodnocovanie úspešnosti realizovaných akcií
* administratívna činnosť – evidencia brigádnikov a brigádnických zmlúv, príprava podkladov na eventy

Okrem dynamickej pracovnej náplne NAŠA PONUKA zahŕňa aj:

* zaujímavé mzdové ohodnotenie
* mobilný telefón, notebook
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov
* jazykové kurzy
* príjemné prostredie s dobrým kolektívom
* teambuildingové akcie

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ktoré vlastnosti vedú k úspechu?

* vysoká miera zodpovednosti, rozhodovania a samostatnosti pri riešení problémov
* znalosť platnej legislatívy v oblasti ambulantného predaja a zásad HACCP
* prax v riešení a riadení projektov
* prax v FMCG a organizovaním eventov výhodou
* výborné organizačné a komunikačné schopnosti
* schopnosť riešiť detaily a poradiť si v každej situácií
* odolnosť voči stresu, časová flexibilita

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3497254  Dátum zverejnenia: 27.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mes (podľa kvalifikácie a skúseností uchádzača)