Obchodný zástupca - RETAIL (región Senica, Skalica, Myjava, Malacky)

ST. NICOLAUS Group a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2024 prípadne dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka; mzdové ohodnotenie sa odvíja od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké zodpovednosti a úlohy čakajú nášho nového kolegu na danej pozícii?

* v rámci prideleného regiónu (Senica, Skalica, Myjava, Malacky) zodpovedáš za plnenie stanoveného obchodného plánu, preto je pre nás dôležité, aby bol pridelený región v rámci tvojho bydliska,
* pomocou efektívne naplánovaných cestovných trás a vhodných predajných nástrojov je potrebné optimálne teritoriálne pokryť zákazníkov vo zverenom regióne,
* hlavnou súčasťou pracovnej náplne sú pravidelné osobné návštevy našich stálych odberateľov a perspektívnych zákazníkov,
* počas návštev sa postupuje v súlade s predajným procesom spoločnosti,
* zabezpečiť treba vždy dostupnosť všetkých produktov podľa listingu počas celej predajnej doby prevádzky,
* dôležité je aj zabezpečenie merchandisingu na prevádzkach jednotlivých zákazníkov,
* v nutnom prípade eviduješ sťažnosti a podnety zo strany zákazníkov,
* jednoducho poskytuješ ucelený zákaznícky servis,
* a v neposlednom rade pravidelne analyzuješ prezentáciu našej spoločnosti na trhu a sleduješ najaktuálnejšie aktivity konkurencie.

Čo ponúkame my?

* našou podmienkou a prioritou je, aby tvoje bydlisko bolo v rámci regiónu ideálne Senica alebo Skalica a ty si nestrávil veľa času na cestách,
* na začiatku ťa plne zaškolíme - nebudeš na to sám ale budeš súčasťou fungujúceho tímu kolegov, ktorí ti ukážu cestu k úspechu,
* úspech prináša motivujúce finančné ohodnotenie,
* pracuješ s úspešnými a kvalitnými produktmi, pre ktoré sa staneš manažérom vo svojom regióne,
* dávame ti možnosť sebarealizácie a vybudovania si vlastného distribučného kanála,
* služobný automobil, mobilný telefón, tablet sú tvojou základnou pracovnou výbavou, ktorá ti bude vždy plne k dispozícii,
* samozrejmosťou sú zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* podporujeme aj pravidelné športové aktivity prostredníctvom programu Multisport,
* máš možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* máme u nás otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
* nezabudnuteľné sú naše firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie,
* jednoducho viaceré zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* podmienkou je bydlisko v rámci prideleného regiónu,
* výhodou je, ak máš už skúsenosti ako obchodný zástupca, no neodmietame ak si aj začiatočník, ktorý sa vyzná v našich produktoch a má ten správny DRIVE,
* nestačí mať len vodičský preukaz, je dôležité, aby si bol na cestách ako doma,
* nasadenie a pozitívny prístup sú tým správnym odrazovým mostom,
* komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a schopnosť vyjednávať sú dôležité k budovaniu vzťahov – ako obchodných tak aj medziľudských,
* je dôležité, aby si zvládal prijať aj odmietnutia a posúval sa na ich základe ďalej,
* prístupom k práci robíš dobré meno nielen sebe, ale aj svojej spoločnosti.

ST. NICOLAUS Group a.s. je najväčším výrobcom a distribútorom alkoholických nápojov na Slovensku a jeden z kľúčových hráčov v strednej Európe s distribučnými spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku a juhovýchodnej Európe. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: https://www.nicolaus.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Jánošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4837856  Dátum zverejnenia: 13.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac