Admin podpora/asistent recepcie (na dohodu/brigádu)

ST. NICOLAUS Group a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca u nás zahŕňa:

  • Spracovávanie emailov a telefonátov
  • Zabezpečovanie administratívnych úloh
  • Spracovanie a nahrávanie faktúr a zmlúv
  • Evidencia pošty
  • Asistencia pri organizovaní eventov
  • Iné úlohy, ktoré sa môžu vyskytnúť v rámci podpory tímu

Čo ti ponúkame?

  • dlhodobá a stabilná brigáda
  • príležitosť byť súčasťou úspešnej spoločnosti, stojíme za silnými a úspešnými značkami na trhu

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Rád/a komunikuješ s ľuďmi?

Vieš pracovať s Excel-om a nemáš problém naučiť sa pracovať s interným systémom?

Považuješ sa za "detailistu/tku"?

Pracoval/a si už v administratíve?

Máš priestor na brigádu 2-3x týždenne - aj v poobedňajších hodinách?

Ak si odpovedal/a na všetko áno, napíš nám. Radi ťa privítame v našom tíme.

ST. NICOLAUS Group a.s. je najväčším výrobcom a distribútorom alkoholických nápojov na Slovensku a jeden z kľúčových hráčov v strednej Európe s distribučnými spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku a juhovýchodnej Európe. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: https://www.nicolaus.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Jánošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4803597  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.