Hľadáme nového kolegu na pozíciu Obchodný zástupca - HORECA

St. Nicolaus DIRECT, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiaczákladné mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností a bude upresnené na osobnom pohovore s kandidátom + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HORECA tímu hľadáme nového kolegu, ktorého pracovná náplň bude spočívať v:

* v rámci prideleného regiónu zodpovedá za plnenie obchodného plánu a rastúci vývoj trhového podielu našej spoločnosti,
* zodpovedá za optimálne teritoriálne pokrytie s použitím efektívnych cestovných plánov, trás a vhodných predajných nástrojov,
* zodpovedá za merchandising štandard vrátane správnej rotácie tovaru,
* vykonáva pravidelné osobné návštevy stálych odberateľov a perspektívnych zákazníkov podľa plánu trasy,
* počas návštev postupuje v súlade s predajným procesom spoločnosti,
* analyzuje našu prezentáciu na trhu, sleduje aktivity konkurencie a informuje o nich svojho nadriadeného ASM-a,
* zabezpečuje dostupnosť všetkých produktov podľa listingu počas celej predajnej doby prevádzky,
* poskytuje ucelený zákaznícky servis,
* eviduje sťažnosti a podnety zo strany zákazníkov.

Čo Vám ponúkame navyše?

* stabilnú prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
* možnosť sebarealizácie a budovanie distribučného kanála,
* možnosť získania finančnej odmeny v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti,
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* možnosť využitia zľavnených služieb u vybraných rekreačných zariadení,
* možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* možnosť kariérneho rastu,
* príjemné pracovné prostredie v centre mesta,
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
* otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
* firemné spoločenské a športové akcie,
* a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si, vzhľadom na možnosti personálneho oddelenia, vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ktoré vlastnosti sú v rámci pozície vyžadované?

* skúsenosti s predajom v HORECA sektore (výhodou),
* nasadenie a pozitívny prístup,
* otvorený novým výzvam,
* silná orientácia na zákazníka,
* príjemné vystupovanie,
* komunikačné schopnosti,
* orientácia na výsledok.

St. Nicolaus – DIRECT, s. r. o., je novovzniknutá slovenská spoločnosť. Rozhodli sme sa posilniť postavenie a prítomnosť našich značiek na slovenskom trhu v rámci Nezávislého maloobchodu a HoReCa.

Naším hlavným cieľom je úzka spolupráca s aktuálnymi, ale aj novými obchodnými partnermi formou aktívnej podpory prostredníctvom obchodného tímu a trade marketingu. Spoločnosť St. Nicolaus – DIRECT, s. r. o., začala pôsobiť na slovenskom trhu od roku 2016. Naše portfólio tvoria najúspešnejšie a najpredávanejšie slovenské značky liehovín ako Nicolaus Extra Jemná Vodka, bylinný likér Demänovka, ovocné liehoviny zn. Jubilejná, či úspešné značky minerálnych a pramenitých vôd ako Budiš, Zlatá Studňa, Gemerka a Fatra. Ponúkame širokú škálu obľúbených liehovín na trhu ginov, rumov, likérov, brandy, ovocných destilátov a bitters, ako aj rad kvalitných ovocných štiav zn. Pfanner, prípadne rýdzo slovenské nápoje, ako tradične kvasený zázvorový nápoj zn. Ginger Mania. Medzi dovážané novinky patria ochutené sýtené nápoje a toniky značky Franklin & Sons. Unikátnym projektom sú Slovenské Vinice. Tvoria ho slovenské vína z najobľúbenejších odrôd od slovenských vinárov v balení výhradne určenom pre HoReCa segment. Samostatnú kategóriu tvoria Destiláty St. Nicolaus Exclusive Edition – „Výnimočnosť v každom dúšku“, ktoré sa vyrábajú pod dohľadom svetových majstrov páleničiarov. Kvalitu produktov z nášho portfólia zaručujú prvotriedne suroviny a tradičné, rokmi overené receptúry, ktoré sa neustále zdokonaľujú.

V rámci modernizácie a neustáleho rozširovania firemných aktivít hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore našich výnimočných produktov prvotriednej kvality a chuti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

1. mája 113
03128 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Jánošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3918910  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac