Reagujte bez životopisu

Skúsený a spoľahlivý šofér Slovensko sk. C

St. Gabriel s.r.o.

Považské Podhradie 335, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma St.Gabriel s.r.o. do svojho teamu hľadá :
Schopného vodiča sk. C - s pozitívnou orientáciou na zákazníka
Ide predovšetkým o rozvoz nášho tovaru zákazníkom a pomocou pri príprave tovaru v našom distribučnom centre v Považskej Bystrici

Čo požadujeme:

- Platný VP sk. C , psychotesty, školenia vodičov a dobrý zdravotný stav. Rozvozové vozidlá máme zánovné a sú pravidelne servisované.
- Najdôležitejšia je pre nás prax za volantom a pozitívna orientácia na zákazníka.
- Do nášho zabehnutého tímu hľadáme spoľahlivého, čestného a časovo flexibilného kolegu.
- Čistý trestný register.
- Ochotu pracovať v skorých ranných hodinách s ohľadom na sezónnu vyťaženosť

Čo to znamená v praxi?

Hľadáme zodpovedného vodiča na rozvoz nášho tovaru zákazníkom a pomoc pri príprave tovaru. Popis pracovnej činnosti: V našom distribučnom centre v Považskej Bystrici je potrebné tovar naložiť, urobiť kontrolu na základe faktúry (ktorú pri vykladaní tovaru zákazník potvrdzuje) a následne ho odviezť zákazníkom. Do distribučného centra je vždy potrebné priviezť späť všetky vratné obaly, faktúry potvrdené zákazníkmi, vybranú hotovosť, prípadné vratky tovaru. Po skončení závozu je potrebné vozidlo upratať a nachystať tak, aby na ňom ďalší deň mohli byť realizované ďalšie závozy. Obaly je potrebné upratať v zmysle prevádzkového poriadku na distribučnom centre.Tiež je treba v prípade, že šofér nebude plne vyťažený závozmi, bude pomáhať v distribučnom centre chystať tovar na ďalší závoz. K dispozícii máme zánovné rozvozové vozidlá, ktoré sú pravidelne servisované. A pozor, najdôležitejšia je pre nás prax za volantom a prozákaznícky prístup.

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Zdravotné voľno
Príspevok na vzdelanie
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie