Reagujte bez životopisu

Chyžná/Recepčná

ST.Florian ŠTÚROVO s.r.o

Miesto práce
Széchenyiho, Štúrovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,58 EUR/hod.plus prémie v sezóne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho hotela ST.FLORIAN hľadáme chyžnú/recepčnú s možnosťou polovičného alebo plného úväzku. Ponúkáme flexibilný pracovný čas a dobré pracovné podmienky.

Uchádzači prosím posielajte životopis na email [email protected] aj cez Profesia.sk
Štúrovo a blízke okolie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Poriadkumilovnosť, zmysel pre poriadok a čistotu, spoľahlivosť, loyalita ku zamestnávateľovi

Hotel St. Florián Štúrovo sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Hotel St.Florian Štúrovo ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou, barom, recepciou, terasou, úschovňou batožiny a detským kútikom. Vo všetkých priestoroch hotela je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet zdarma a priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Všetky izby a suity v hoteli St.Florian Štúrovo sú klimatizované a naskytá sa z nich pekný výhľad. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou a písací stôl. Nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Služba prania a žehlenia je k dispozícii za príplatok. Na mieste a v okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, napríklad jazde na bicykli.

Na most Márie Valérie a k rieke Dunaj prídete z hotela do 500 metrov. Najbližšiu železničnú stanicu nájdete 4 km od hotela. Ostrihomská katedrálna bazilika, najväčší kostol v Maďarsku, sa nachádza v 2 km vzdialenom meste Ostrihom. Hrad Vyšehrad v Maďarsku je situovaný 25,9 km odtiaľto.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3435016  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,58 EUR/hod.