Vodoinštalatéri - 24€ - Frankfurt (Nemecko) Týždenné platby + príspevok na cestu

ST Europe s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
22.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
22 - 24 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň, spoločnosť ST EUROPE s.r.o. úspešne pôsobiaca 15 rokov na nemeckom trhu hľadá živnostníkov - vodoinštalatérov.

Ponúkame prácu pre dvojicu s nemeckým jazykom na kurenárske a vodoinštalačné práce. Prevažne sa jedná o novostaby rodinných domov. Ťahajú sa rozvody, osádza sa sanita a robí sa príprava kanalizácie a vodoinštalácii.

Prax min. 3 roky

Jeden z partie sa musí vedieť dorozumieť nemecky, vieme priradiť aj jednotlivcov, pracovníci musia byť samostatní, skúsení.

- turnusy podľa potrieb
- aktívná telefonická podpora
- zabezpečené ubytovanie - hradí klient
- zálohy každý týždeň
- dlhodobá spolupráca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Developerská činnosť v krajinách strednej európy, primárne v Nemecku. Vykonávame stavebné, elektroinštalačné, zváracie, inštalačné, servisné, montážne práce a zaoberáme sa aj sprostredkovaním pracovných síl.
www.steurope.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

prax v obore, vodičský preukaz

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4793802  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 22 EUR/hod.