Železiar / Armovač

SST Digital s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viazačské železiarksé práce na stavbách po celom Rakúsku. Zabezpečené ubytovanie aj s dopravou. Výhoda nemecký jazky ale nieje podmienkou , vítané pracovné skúsenosti ale hlavne chuť pracovať. Zaujimavé finančné ohodnotenie. Slovenska pracvná zmluva na TPP.

Ubytovanie ZADARMO!! Doprava ZADARMO !!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma PECO s.r.o. je dlhodobo stabilnou spoločnosťou pôsobiacou na nemeckom a rakúskom trhu špecializujúca sa na železiarske remeslo tzv. viazačov železa. Spoločnosť pôsobí na viacerých projektoch a má viac ako 100 aktívnych zamestancov. Ponúka stabilnú prácu a veľa benefitov a dobré platové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Sprostredkovateľská firma v oblasti obchodu , IT segmentu a personalistiky. Venujeme sa digitálnemu marketingu , správe webov , reklamným kampaniam a náboru nových uchádzačov na rôzne pracovné pozície pre klientov z rôznych odvetví. Fotografické a video služby aj s následnou postprodukciou. Pripravovanie podkladov pre uvedenie firmy alebo produktu na trh s následným odprezentovaním potencionálnym partnerom alebo klientom. Tvorba webov , aplikacií a iných programovacích služieb. Zabezpečujeme taktiež online aj offline CLOUD na vlastnom serveri.
ID: 4063836  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.