Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár / Kuchárka - Reštaurácia Pán Ryba

Ssora s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 13, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia Pán Ryba na Mlynskej ulici v Košiciach hľadá šikovného kolegu.
Sme koncept otvorenej kuchyne so zameraním na rybacie a morské špeciality. Skúsenosti s prípravou rýb sú vítané nie však nutné, ponúkame možnosť sa všetko potrebné naučiť.
Práca je rozvrhnutá na krátky/dlhý týždeň. Pracovná doba 8.00-22:00.
Požadujeme prax v odbore KUCHÁR.
Zmysel pre poriadok a zodpovednosť.
Radi sa sa o tebe dozvieme viac na osobnom pohovore.

Náplň práce:
Príprava teplých a studených pokrmov podľa stanovených noriem.
Zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín a stanovenej prípravy a postupov v rámci noriem.
Aranžovanie a dekorovanie pokrmov pred podávaním.
Dodržiavanie poriadku, čistoty, prísnych hygienických štandardov a zásad. Realizácia inventúr na základe pravidelných intervalov.

Čistá mzda 7e/hodina

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť zvládať stres a prácu pod tlakom

Reštaurácia

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Rosszayova
Tel.: +421908092562
E-mail: poslať životopis
ID: 4838814  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac