Tester elektrických zariadení

SRS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacpodiel na zisku+osobne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu obsadzujeme pozíciu Tester elektrických zariadení, ktorého úlohou bude:
Testovanie vyrobených el. zariadení podľa testovacieho predpisu.
Oprava el. zariadení.
Návrh testovacích postupov a prípravkov.

Nevyhnutnou súčasťou zaškolenia nového kolegu v trvaní cca 2 mesiace, bude aj vykonávanie nasledovných úloh:
Montáž el. zariadení podľa určených postupov.
Spájkovanie/oprava DPS.
Príprava polotovarov do výroby.
Kontrola kvality vyskladaných zariadení.

Práca je jednozmenná, v sede a NIE je pri páse.

Stabilná práca v prosperujúcej firme
Príjemné firemné prostredie
Flexibilný pracovný čas
Podpora pri zaškolení a ďalšie vzdelávanie
Systém odmeňovania v závislosti od dosiahnutého výkonu
Priestor pre realizáciu nápadov pri nových projektoch
Teambuildové aktivity
možnosť multisport karty
13 plat

Vybraní uchádzači budú priebežne pozívaní na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 248 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

Odborná spôsobilosť podľa vyh. 508/2009 minimálne § 21
Elektrotechnické vzdelanie alebo prax na podobnej pozícii
Manuálna zručnosť
Chuť pracovať
Flexibilita
Samostatnosť

Sme firma, etablovaná na trhu už 30 rokov a po tridsiatich rokoch existencie známa predovšetkým vo svete zábavného priemyslu, ako dodávateľ svetelných, zvukových či napájacích systémov pre pódiové vystúpenia všetkého druhu.
Naše produkty sa nachádzali v backstagei svetových interpretov ako Ed Sheeran, Rod Steward, Madonna, Sting, Anastacia, Katy Perry, a mnoho ďalších.
Sme členmi celosvetovej organizácie PLASA so sídlom v Londýne, ktorá združuje 400 firiem z celého sveta. Je to združenie najlepších výrobcov technológií pre zábavný priemysel (enterteinment technology).
Sme firma s jasným cieľom, mladým kolektívom a mnohými víziami do budúcnosti.
Staň sa členkou/nom svetovo uznávanej slovenskej firmy z Bratislavy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kuglerová
Tel.: +421232661812
E-mail: poslať životopis
ID: 4539667  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac