CAD Konštruktér – Elektrotechnik

SRS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.300 EUR. K uvedenej mzde môže byť priznaná pohyblivá zložka v závislosti od výkonnosti a plnení cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Unikátna pracovná príležitosť stať sa súčasťou konštrukčného tímu v Hi-TECH elektrotechnickej spoločnosti európskej úrovne.

Možnosti Vášho profesionálneho rozvoja a sebarealizácie:

- Tvorba a úprava technickej dokumentácie pri výrobe elektrických zariadení.
- Návrh a konštrukcia výrobkov, polotovarov. Príprava a kalkulácia výroby.
- Zodpovednosť za návrhy a technické zmeny komponentov.
- Zabezpečovanie podpory výrobnému oddeleniu s cieľom zabezpečiť plynulý a optimálny nábeh nových projektov.
- Poskytovanie technickej podpory oddeleniu obchodu a marketingu a potrebných informácií s cieľom úspešne ukončiť obchodný prípad.
- Kontrola a udržiavanie aktuálnosti verzie technických dokumentov a výkresov.
- Spolupráca a podpora ostatných oddelení v rámci spoločnosti.

- Práca v stabilnej slovenskej Hi-TECH spoločnosti amožnosť odborného rastu.
- Individuálny prístup a priateľský tím.
- Priestor pre realizáciu nápadov pri nových projektoch.
- Flexibilný pracovný čas.

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala a vidíte svoju profesionálnu budúcnosť v spojení s inovatívnou Hi-TECH spoločnosťou, očakávame Vaše CV na e-mailovej adrese [email protected].

Vybraných uchádzačov budeme priebežne pozývať na osobné stretnutie v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika / Informatika / Strojárenstvo / Mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Počet rokov praxe

1

- Prax min. 1 rok v oblasti konštrukcie / dizajnu elektrotechnických zariadení.
- Autocad/DraftSight, Corel a pod.
- Skúsenosti s prácou v Solidworks výhodou.
- Práca v podnikovom informačnom systéme.
- Pohoda alebo podobných, na používateľskej úrovni.

Sme firma, etablovaná na trhu už 30 rokov a po tridsiatich rokoch existencie známa predovšetkým vo svete zábavného priemyslu, ako dodávateľ svetelných, zvukových či napájacích systémov pre pódiové vystúpenia všetkého druhu.
Naše produkty sa nachádzali v backstagei svetových interpretov ako Ed Sheeran, Rod Steward, Madonna, Sting, Anastacia, Katy Perry, a mnoho ďalších.
Sme členmi celosvetovej organizácie PLASA so sídlom v Londýne, ktorá združuje 400 firiem z celého sveta. Je to združenie najlepších výrobcov technológií pre zábavný priemysel (enterteinment technology).
Sme firma s jasným cieľom, mladým kolektívom a mnohými víziami do budúcnosti.
Staň sa členkou/nom svetovo uznávanej slovenskej firmy z Bratislavy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3829556  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac