850 - 1 150 EUR

Skladový manipulant / Picker pre Hi-tech spoločnosť

SRS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Unikátna pracovná príležitosť stať sa súčasťou tímu v TOP level a Hi-TECH elektrotechnickej spoločnosti európskej úrovne.

Vaše úlohy na tejto pracovnej pozícii:

- Príprava materiálu a tovaru v sklade - uskladnenie a vyskladnenie, zabezpečenie jeho nakládky, uloženia a vykládky na a z dopravného prostriedku.
- Vychystávanie výrobkov podľa internej objednávky do výroby - kompletizovanie skladových položiek tzv. pickovanie.
- Spolupráca na prijímaní a výdaji tovaru v sklade, manipulácia s tovarom, ukladanie a upevňovanie materiálu / tovaru na presne určených skladových pozíciách, paletách a prepravkách.
- Balenie tovaru / hotových výrobkov a pod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850,- EUR + variabilná zložka podľa výkonu až do 300,- EUR

- Flexibilný pracovný čas
- Individuálny prístup k zamestnancovi
- Moderný systém odmeňovania založený na individuálnom výkone
- Priateľský kolektív a príjemná pracovná atmosféra
- Podpora pri zaúčaní
- Možnosť odborného a profesionálneho rastu
- Práca v stabilnej slovenskej hi-tech spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Platné oprávnenie na obsluhu VZV je výhodou, nie podmienkou.

SRS Group s.r.o. patrí medzi špičkové vývojové centrá s integrovanou výrobou. V SRS Group sa špecializujeme na vývoj, výrobu a konzultačnú činnosť v oblasti profesionálnej javiskovej a koncertnej techniky. Naše produkty sú inštalované v divadlách, TV štúdiách, obchodných a kongresových centrách na všetkých kontinentoch. Dodávame riešenia pre TOP produkcie svetových interpretov. Vždy v špičkovej kvalite, špeciálne navrhnuté a načas. Teší nás, že súťažíme iba s vrcholovou svetovou konkurenciou a naše dlhodobé výsledky ukazujú, že to čo robíme, robíme dobre. Aj ty sa môžeš podieľať na zariadeniach, ktoré vytvárajú atmosféru svetových koncertov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rybničná 36/D
831 07 Bratislava
ID: 3784654   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850,- EUR + variabilná zložka podľa výkonu až do 300,- EUR