250 - 300 EUR

Údržbár výrobného areálu - budovy (skrátený úväzok)

SRS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na čiastočný pracovný úväzok (1/4).

- Starostlivosť o budovu a areál elektrotechnickej výrobnej spoločnosti - vykonávanie letnej aj zimnej sezónnej údržby, zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy.
- Základné elektroinštalačné, vodárenské práce, oprava a výmena poškodených častí priestorov, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
- Kosenie trávnika, strihanie drevín, odpratávanie snehu.
- Informovnie kompetentných manažérov o zistených závadách.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

250-300 EUR (podľa skúseností uchádzača) na skrátený 1/4 pracovný úväzok

- Flexibilný pracovný čas - čiastočný 1/4 pracovný úväzok
- Priateľský kolektív a príjemná pracovná atmosféra
- Práca v stabilnej slovenskej hi-tech spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax na podobnej pozícií v údržbe budov a výrobných areálov je výhodou.
- Manuálna zručnosť, technické myslenie, samostatnosť.
- Časová flexibilita.

SRS Group s.r.o. patrí medzi špičkové vývojové centrá s integrovanou výrobou. V SRS Group sa špecializujeme na vývoj, výrobu a konzultačnú činnosť v oblasti profesionálnej javiskovej a koncertnej techniky. Naše produkty sú inštalované v divadlách, TV štúdiách, obchodných a kongresových centrách na všetkých kontinentoch. Dodávame riešenia pre TOP produkcie svetových interpretov. Vždy v špičkovej kvalite, špeciálne navrhnuté a načas. Teší nás, že súťažíme iba s vrcholovou svetovou konkurenciou a naše dlhodobé výsledky ukazujú, že to čo robíme, robíme dobre. Aj ty sa môžeš podieľať na zariadeniach, ktoré vytvárajú atmosféru svetových koncertov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Rybničná 36/D
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Fedorčová
Tel.: +421232661812
E-mail: poslať životopis
ID: 3758798   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   250-300 EUR (podľa skúseností uchádzača) na skrátený 1/4 pracovný úväzok