1 000 - 1 300 EUR

Elektrotechnik - Operátor vo výrobe

SRS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž stredne veľkých elektronických zariadení podľa určených postupov
- Spájkovanie dosiek plošných spojov
- Príprava polotovarov do elektro výroby
- Kontrola skompletizovaných zariadení
- Práca je jednozmenná, v sede, a NIE je pri výrobnom páse.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € Brutto + variabilná zložka podľa výkonu až do 300 €

- Flexibilný pracovný čas
- Individuálny prístup k zamestnancovi
- Moderný systém odmeňovania zaožený na individuálnom výkone
- Priateľský kolektív a príjemná pracovná atmosféra
- Podpora pri zaúčaní
- Priestor pre realizáciu nápadov pri nových projektoch
- Možnosť odborného a profesionálneho rastu
- Práca v stabilnej slovenskej hi-tech spoločnosti

Vybraní uchádzači budú priebežne pozívaní na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalifikácia podľa Vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z na zaistenie bezpečnosti ochrany zdravia pri práci a bezpečnosti technických zariadení. Min. Elektrotechnik §21., technické, elektrotechnické, strojárske, IT

Počet rokov praxe

1

Skúsenosť s prácou vo výrobe po dobu 1 rok je vítaná.
Elektrotechnické vzdelanie a/alebo prax
Manuálna zručnosť a precíznosť
Flexibilita

SRS Group s.r.o. patrí medzi špičkové vývojové centrá s integrovanou výrobou. V SRS Group sa špecializujeme na vývoj, výrobu a konzultačnú činnosť v oblasti profesionálnej javiskovej a koncertnej techniky. Naše produkty sú inštalované v divadlách, TV štúdiách, obchodných a kongresových centrách na všetkých kontinentoch. Dodávame riešenia pre TOP produkcie svetových interpretov. Vždy v špičkovej kvalite, špeciálne navrhnuté a načas. Teší nás, že súťažíme iba s vrcholovou svetovou konkurenciou a naše dlhodobé výsledky ukazujú, že to čo robíme, robíme dobre. Aj ty sa môžeš podieľať na zariadeniach, ktoré vytvárajú atmosféru svetových koncertov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Rybničná 36/D
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Fedorčová
Tel.: +421232661812
E-mail: poslať životopis
ID: 3373758   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € Brutto + variabilná zložka podľa výkonu až do 300 €