Administratívny pracovník

SROlacno.sk

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
1.5.2024
750 - 1 300 EUR/mesiac13. plat, odmeny. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov na základe požiadaviek klienta
- Telefonická a mailová komunikácia s klientmi spoločnosti v Slovenskom a v Anglickom jazyku
- Spracovávanie pošty

- Nenáročná ale zodpovedná práca v stabilnej spoločnosti vhodná aj pre absolventa OA, prvého stupňa VŠ
- po dopracovaní  viac ako 24 mesiacov nárok na III.pilier od 2-6%
- Káva a čaj na pracovisku sú samozrejmosťou :)
- Benefity firmy, teambuildingy........

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme zodpovedného človeka, ktorý sa nebojí práce a rád komunikuje s ľuďmi
Samostatnosť pri riešení úloh
Príjemné vystupovanie voči klientom
Komunikatívnosť

SROlacno je firma zaoberajúca sa poskytovaním administratívnych služieb ohľadne založenia a zmien v obchodných spoločnostiach.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Schmotzer
E-mail: poslať životopis
ID: 3404104  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac