Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - práca pre Slovákov aj cudzincov- nástup ihneď!

SQS Solutions s. r. o.

Miesto práce
Lednické Rovne
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.plat je uvedený v čistom (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre mužov aj ženy. Nástup IHNEĎ!
Nepožadujeme prax, zaučíme.
Vašou úlohou bude:
- praca na montazych linkach
- vyroba kablovych zvazkov
- strihanie vodičov a narážanie kontaktov na automatickom stroji Komax alebo Schleuniger
Pracuje sa od pondelka do piatku, na tri zmeny (ranná, poobedná, nočná).

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí majú chuť pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť SQS Solutions už 13 rokov poskytuje služby v oblasti kontroly kvality.
 Našou silou je špecializovaný personál - ich vysoká kultúra práce a organizácie, vedomosti a rozsiahle skúsenosti. Našou prioritou je kvalita a spoľahlivosť našich služieb.
ID: 3999730  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.