Reagujte bez životopisu

Stabilná práca skladníka pri Prahe s hradeným ubytovaním - pre mužov aj ženy

SQS Solutions s. r. o.

Miesto práce
Jirny, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiac4,50 eur v čistom na dohodu, 800 eur v hrubom na TPP (možnosť zvýšenia platu podľa výkonov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 12- hodinové zmeny ( 4 dni práca, 2 dni voľno).
Prax nevyžadujeme, zaučíme.
Vašou úlohou bude:
- ukladanie a skladovanie tovaru do regálov a miest na to určených
- označovanie uskladneného tovaru informačnými štítkami
- príprava a balenie tovaru na odoslanie
- pomoc pri aktualizácii údajov o zásobách, evidencii pohybu zásob a vedení záznamov o zásobách tovaru prostredníctvom jednoduchého ručného zariadenia
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- hradené ubytovanie
- stabilný príjem
- príplatky za výkony

Pozícia sa obsadzuje pre úspešnú spoločnosť , ktorá sa zaoberá predajom širokého sortimentu výrobkov na internete.
Do žiadosti prosíme uvádzať súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť SQS Solutions už 13 rokov poskytuje služby v oblasti kontroly kvality.
 Našou silou je špecializovaný personál - ich vysoká kultúra práce a organizácie, vedomosti a rozsiahle skúsenosti. Našou prioritou je kvalita a spoľahlivosť našich služieb.
ID: 3942747  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac