Reagujte bez životopisu

Operátor - nenáročná práca vo výrobe v Košiciach

SQS Solutions s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 6 EUR/hod.plat je uvedený v čistom (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosť rýchleho zárobku. Práca vhodná pre mužov aj ženy.
Vašou úlohou bude:
- obsluha linky
- kontrola dielov pred zabalením
- balenie dielov
Jedná sa o nenáročnú prácu na dve až tri zmeny.
Nepožadujeme prax, zaučíme.

Do žiadosti prosíme uvádzať súhlas so spracovaním osobných údajov.
Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť, ktorá vyrába komponenty do automobilov v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť SQS Solutions už 13 rokov poskytuje služby v oblasti kontroly kvality.
Našou silou je špecializovaný personál - ich vysoká kultúra práce a organizácie, vedomosti a rozsiahle skúsenosti. Našou prioritou je kvalita a spoľahlivosť našich služieb.

Kragujevská 398
010 01 Žilina

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3893889  Dátum zverejnenia: 17.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.