Operátor výroby v Česku - plat až 1000 eur mesačne a ubytovanie hradené zamestnávateľom!

SQS Solutions s. r. o.

Miesto práce
Hranice, Česko
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 000 EUR/mesiac+ príplatky (plat je vyplácaný v českých korunách )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je:
- obsluha strojov na výrobu a spracovanie gumových dielov pre automobilový priemysel

Pracuje sa na tri zmeny (ranná, poobedná, nočná).
Nepožadujeme prax, zaučíme.
Nutná znalosť českého jazyka.

- osobné ohodnotenie až 1900 Kč (75 eur)
- dochádzkový bonus 800 Kč (32 eur)
- 50 % naviac za nadčasy počas pracovného týždňa (pondelok - piatok)
- 70 % naviac za nadčasy počas víkendu (sobota – nedeľa)
- 20 % navyše za prácu cez víkendy (sobota – nedeľa)
- 100 % za prácu cez sviatky
- stravné lístky v hodnote 100 Kč/ den – za odpracovanú zmenu
- 5 týždňov dovolenky

Do žiadosti prosíme uvádzať súhlas so spracovaním osobných údajov.
Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť v Hraniciach v Čechách vyrábajúcej komponenty do automobilov.
KONTAKTOVANÍ BUDÚ LEN VYBRANÍ UCHÁDZAČI.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav

Spoločnosť SQS Solutions už 13 rokov poskytuje služby v oblasti kontroly kvality.
 Našou silou je špecializovaný personál - ich vysoká kultúra práce a organizácie, vedomosti a rozsiahle skúsenosti. Našou prioritou je kvalita a spoľahlivosť našich služieb.
ID: 3865682  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac