Reagujte bez životopisu

Montážny pracovník

SQS Solutions s. r. o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2.1. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti vyrábajúcej stavomontážne zariadenia a výrobky z kovu prijímame šikovných uchádzačov na pozíciu montážny pracovník/operátor výroby.
Pozícia je vhodná pre mužov.
Nepožadujeme prax, zaučíme.
Pracuje sa iba na 1 zmenu (ranná) s možnosťou nadčasov v prípade záujmu.

Hlavnou náplňou práce je:
- práca s ručným náradím - úprava a opracovanie kovových dielov
- kontrola jednotlivých dielov počas výrobného procesu
- inštalácia hotových výrobkov (môže prebiehať aj vonku v exteriéri)
- dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- dodržiavanie bezpečnosti práce a požiarnych predpisov
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadených a zmenového majstra

- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- výhodné platové podmienky
- možnosť bonusov
- možnosť zálohy
- stravné lístky
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
- zaškolenie na pozíciu
- možnosť nadčasov
- práca v príjemnom kolektíve

Do žiadosti prosíme uvádzať Súhlas so spracovaním osobných údajov.
Pozícia sa obsadzuje pre firmu SQS Solutions s.r.o.
KONTAKTOVANÍ BUDÚ LEN VYBRANÍ UCHÁDZAČI. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, praktické myslenie, samostatnosť

Spoločnosť SQS Solutions už 13 rokov poskytuje služby v oblasti kontroly kvality.
 Našou silou je špecializovaný personál - ich vysoká kultúra práce a organizácie, vedomosti a rozsiahle skúsenosti. Našou prioritou je kvalita a spoľahlivosť našich služieb.
ID: 3797305  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac