Operatívny koordinátor

SQS Slovakia s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie operatívy, dohliadanie na plynulý priebeh prác na svojom projekte
- nábor a výber kontrolórov / operátorov
- vytváranie pracovných inštrukcií a postupov, spracovanie reportov pre klienta
- koordinovanie a školenie tímu operátorov / kontrolórov na pracovné postupy
- riešenie vznikajúcich problémov, komunikácia s klientom
- zabezpečovanie potrieb svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia (objednávanie a nosenie OOPP), vykonávanie obhliadky priestorov a riešenie nedostatkov

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- plat v 15. deň v mesiaci
- výkonnostný bonus
- firemné vozidlo, mobil, počítač

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukrajinský jazyk je výhodou
- organizačné zručnosti
- technické myslenie
- komunikačné zručnosti - práca s ľuďmi

SQS je súčasťou medzinárodnou skupiny, ktorá poskytuje služby v oblasti kontroly kvality. Vďaka inováciám a vysokej kvalite služieb sa spoločnosť rýchlo rozvíjala a na trhu pôsobí už 10 rokov. Medzi našich klientov patria výrobcovia a dodávatelia z oblasti automobilového, elektrotechnického či strojárenského priemyslu. Naši pracovníci sú priamo našimi zamestnancami a nie agentúrni pracovníci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2768881  Dátum zverejnenia: 4.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000