Operátor / Kontrolór kvality

SQS Slovakia s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola dielov podľa inštrukcie
MIESTO VÝKONU PRÁCE JE Dubnica nad Váhom

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť práce nadčas
- výplatný termín 15. deň v mesiaci, možnosť zálohy počas prvého mesiaca
- dochádzkový a výkonový bonus

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SQS je súčasťou medzinárodnou skupiny, ktorá poskytuje služby v oblasti kontroly kvality. Vďaka inováciám a vysokej kvalite služieb sa spoločnosť rýchlo rozvíjala a na trhu pôsobí už 10 rokov. Medzi našich klientov patria výrobcovia a dodávatelia z oblasti automobilového, elektrotechnického či strojárenského priemyslu. Naši pracovníci sú priamo našimi zamestnancami a nie agentúrni pracovníci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2697162  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700EUR brutto