Barman-ka/čašník-čka

SPV six .s.r.o.

Miesto práce
Zámocká 1, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný/á a chceš si nájsť prácu, ktorá Ťa bude baviť? Ponúkame Ti atraktívnu ponuku práce na pozíciu čašník/čašníčka v Clube 54 Malacky. Náplňou práce je byť milý/á, šikovný/á s táckou a zhovievavý/á k zákaznikom, vedomosti z gastronómie a skúsenosti z reštauračného prostredia sú vítané. Pokiaľ spĺňaš tieto body, vedz, že budeš príjemne odmenený! Pre viac info alebo záujem, prosím volajte 0901 727744 alebo ma konaktujte emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
diskotekárska činnosť
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
prenájom hnuteľných vecí
reklamné a marketingové služby

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3205545  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou